"Примус NoReCa Україна"

IV Міжнародної спеціалізованої виставки готельного бізнесу в Україні

     Деканом та викладачами кафедри «Менеджменту та готельно-ресторанного бізнесу» і циклової комісії «Товарознавства, маркетингу та організації торгівлі» Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту у жовтні 2014 року була відвідана «IV Міжнародна спеціалізована виставка готельного бізнесу в Україні «Примус NoReCa Україна», яка відбувалась у м. Києві.
     Метою відвідування виставки було вивчення сучасного устаткування, інвентарю та посуду для закладів готельно-ресторанного господарства.
     Викладачі ознайомилися з товарами-новинками 2014 року таких брендів: «Granchio» (товари для ресторанів, Італія),«VINZER» (посуд, Швейцарія), «MAGIO» (електротовари, Китай),  «///AVIF» (меблі для кафе, барів, ресторанів, м. Дніпропетровськ), ТОВ «Біол» (посуд, м. Мелітополь). Крім того, широкий асортимент посуду від кращих вітчизняних виробників України та зарубіжних (Росія, Туреччина та інші) рекламував оптовий постачальник на території України та країн СНД ТОВ «Посудний Дім-Інтер Трейд», компанія володіє такими брендами: «INTEROS», «ZAUBERD», «LUMINES», «RISTAL».
     Для формування практичних вмінь та навичок майбутніх рестораторів та готелярів була здійснена фотозйомка зразків устаткування та посуду, а також зібрані каталоги у представників компанії.
     Такі заходи сприятимуть підвищенню професійної компетентності викладачів інституту, які свої знання передадуть майбутнім фахівцям у сфері готельного та ресторанного бізнесу.

Розробка сайту:  uaBiznes.info