Практикум «Як відкрити власну справу»

Участь науково-педагогічних працівників ХКТЕІ в інтенсив-практикумі «Як відкрити власну справу», який відбувся у місті Києві 18 квітня 2015 року.

    Науково-педагогічні працівники Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту взяли участь в інтенсив-практикумі «Як відкрити власну справу», що відбувся у місті Києві 18 квітня 2015 року. Організатор заходу – арт-кафе клуб «Freud House».
    Для того, щоб наважитися розпочати власний бізнес, потрібні практичні знання і спілкування з тими, хто вже зробив це. 
    Вільний простір нового формату «Freud House» надав чудову можливість всім учасникам отримати відповіді на свої запитання від відомих в Україні бізнес-експертів з маркетингу, фінансів, юридичних питань та успішного вітчизняного підприємця.
    Практикум проходив у форматі чотирьох блоків, де кожен з експертів зосередив увагу на актуальних питаннях щодо організації та ведення бізнесу.
    Фінансовий блок – «Як перетворити власну ідею на конкретний бізнес-план та що цікавить інвестора» – висвітлював Олексій Геращенко – економіст, підприємець, викладач фінансів Київо-Могилянської бізнес-школи.
    Питаннями Маркетингового блоку – «Як оцінити власну ідею, ринок та конкуренцію» – займався Дмитро Джеджула – керуючий партнер DirectBrand, практик прибуткового маркетингу та стратегічних трансформацій маркетингового холдингу OSD Group.
    Юридичний блок – «Розпочати бізнес – фахова інструкція від юриста» – був представлений Дмитром Гадомським (партнер адвокатського об’єднання «Юскутум», голова юридичного комітету Львівського IT кластеру).
    Особистим досвідом та прикладом ділився Артем Шевченко – співвласник і керівник мережі магазинів хутра «Ваша Шуба» та магазинів стокового одягу «Статус Дискаунтер», власник компанії з імпорту масажного обладнання «Релакс». 
    Експерти намагалися якнайдоступніше описати основні аспекти, які стосуються бізнесу: чи варто починати власний бізнес-проект, перші кроки для його втілення, типові помилки починаючого бізнесмена.
    Подібні зустрічі з експертами і практиками можуть дати відповідь на чимало запитань, систематизувати й структурувати існуючі знання та просто надихнути на бізнес-звершення!     
    Актуальність цього практикуму цілком очевидна, адже лише у поєднанні з практичним досвідом теоретичні знання можуть створити унікальні умови для реалізації творчих ідей «новачків» у бізнес-середовищі. Досвід експертів є значущим не лише для практиків бізнес-середовища, а й для студентської молоді, оскільки затребуваність випускників на сучасному ринку праці визначається рівнем їх бізнес-адаптованості. Отже, практичний досвід експертів може бути використаний і у навчальному процесі ХКТЕІ.

Розробка сайту:  uaBiznes.info