Податковий аудит

Майстер-клас "Податковий аудит - інструмент відповідального бізнесу" для студентів спеціальності "Облік і аудит"

     Будь-яке сучасне підприємство не може обходитися без аудиторських послуг, які дають можливість об'єктивно оцінити його фінансово-господарську діяльність. Тому невипадково у Хмельницькому кооперативному торговельно- економічному інституті важливу увагу зосереджують на фаховій підгсговці майбутніх спеціалістів з обліку й аудиту. Для цього у навчальному з. спаді сертифікованим аудитором Єлісєєвою Н.К. було проведено майстер-клас «Податковий аудит - інструмент відповідального бізнесу» для студентів спеціальності «Облік і аудит».
     Учасники цього заходу практикувалися у складанні книги обліку доходів і витрат і на її основі формували податкову декларацію фізичної особи- підприємця, що перебуває на спрощеній системі оподаткування, вч'шися здійснювати порівняльний аналіз господарських операцій та узагальнювати результати аудиторської перевірки.
     Такий майстер-клас допоможе студентам зорієнтуватися у системі податкового декларування доходів і витрат, уникнути у майбутній професійній діяльності помилок у розрахунках податкового зобов'язання фізичних осіб, підготує їх до вирішення нестандартних ситуацій в обліку, спри: тиме формуванню готовності до виконання професійних обов'язків.

Розробка сайту:  uaBiznes.info