Обговорення податкової реформи в Україні

Студентство ХКТЕІ
обговорює податкову реформу в Україні.

    Зрілість свідомості кожного громадянина нашої молодої держави проявляється у прагненні до змін. Сучасна молодь мріє стати повноцінним членом «європейської сім’ї». Для досягнення цієї мети слід  докладати максимум зусиль, проявляти наполегливість та цілеспрямованість. Варто викорінити застарілі шаблони, які нехтують вимогами європейських стандартів, заважають розвиватися новому. Наша молодь – наше майбутнє. Прагнення молодого покоління реалізувати зміни, будувати сильну державу викликає гордість. Тому викладачі ХКТЕІ максимально впроваджують практичну складову в навчальний процес для розвитку дослідницького мислення в студентів, що є основним принципом продуктивного навчання.
    З метою подолання кризи у сфері фінансів важливо перебудувати податкову систему країни, яка, враховуючи зарубіжний досвід, має нагадувати «службу підтримки» платника податків, а не виступати в ролі карального органу, як це є сьогодні. Перший крок для цього уже зроблено. На сучасному етапі створено «Реанімаційний пакет реформ» - це ініціатива громадських активістів, експертів та журналістів, що об’єднались для пришвидшення реформування країни. За рік діяльності цієї групи розроблено ряд  документів, які спрямовані на реформування вітчизняної податкової системи.
    У рамках обговорення такого чергового проекту 06.05.2015 р. за сприяння Хмельницької торгово-промислової палати відбулося чергове засідання  круглого столу на тему «Податкова реформа та дерегуляція: що потребує бізнес?». В обговоренні цього питання взяли участь відповідальні особи  Хмельницької обласної державної адміністрації, Державної фіскальної служби України у Хмельницькій області, представники великого, середнього та малого бізнесу Хмельниччини, викладачі, студенти-магістри Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту спеціальностей «Фінанси і кредит» та «Облік і аудит».
    Під час зустрічі студенти усвідомили  важливість  власного внеску в розвиток держави. Вони продемонстрували, що досить добре орієнтуються в темі обговорення та надзвичайно зацікавлені в оволодінні новою інформацією. Майбутні фінансисти та бухгалтери проявили небайдужість та активність щодо проектів реформ в Україні. У студентства ХКТЕІ виникало чимало запитань. Присутні практичні працівники надавали чіткі та обґрунтовані відповіді на запитання, які базувалися на конкретних життєвих прикладах. Набуті теоретичні знання дали змогу студентам підтримувати дискусію з основних положень пропозиції Іллі Несходовського щодо реформування податку на доходи фізичних осіб, ПДВ та інших податків і зборів. Крім того, майбутні фахівці отримали дорожню карту, яка містить результати Реанімаційного пакету реформ за рік свого існування.
    Зустрічі такого типу – надзвичайно важливі, оскільки є незамінним поводирем у «світ» практичної діяльності та джерелом набуття практичних вмінь і навичок для викладачів та студентства  ВНЗ.

Розробка сайту:  uaBiznes.info