Навчально-екскурсійна поїздка

    Студенти-магістри  Хмельницького кооперативного торговельно–економічного інституту   спеціальності «Товарознавство та експертиза в митній справі»  03 грудня 2015р. здійснили навчально-екскурсійну  поїздку до м. Києва і відвідали  Державний  гемологічний центр України, який проводить незалежну від комерційних інтересів експертизу дорогоцінного, дорогоцінного органогенного утворення, напівдорогоцінного та декоративного каміння. У центрі створено сучасну гемологічну лабораторію, оснащену необхідними приладами для експертизи дорогоцінного, напівдорогоцінного та декоративного каміння, зібрано унікальну еталонну колекцію мінералів та їх синтетичних аналогів, гірських порід та органогенних утворень (перлів, бурштину, гагату тощо) з усіх куточків світу.
    Студенти  мали можливість вивчити основні види гемологічного обладнання, ознайомитись з порядком  проведення експертизи каміння,  навчитись визначати діагностичні властивості дорогоцінного та напівдорогоцінного, декоративного  каміння.
    Також,  користуючись нагодою,  відвідали найбільший на планеті торговий центр м. Києва-гіпермаркет «Епіцентр К» DIY формату (що в перекладі з англійської означає « зроби це сам»), загальною площею 105 000 кв.м, який увійшов до проекту  «Книги рекордів України», акредитованого партнера «Книги рекордів Гіннеса». Студенти були приємно вражені  масштабами «Епіцентру К»,   наявністю видового  асортименту товарів різних груп,  їх оформленням та викладкою в торговельній залі.
    6 грудня 2015р. гіпермаркет «ТОВ Епіцентр К»  відзначив  річницю з дня відкриття.
    Вітаємо  весь колектив та бажаємо подальших успіхів !
    Ректорат та студенти ХКТЕІ  висловлюють щиру подяку  працівникам  Державного гемологічного центру та  торгового центру «Епіцентр К » за організацію та проведення цікавих та таких необхідних у навчальному процесі екскурсій.

 

Розробка сайту:  uaBiznes.info