ІІ етап Всеукраїнської олімпіади

Участь студентів Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Товарознавство і комерційна діяльність».

8-10 квітня 2015 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувався другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр» і «магістр».
    В олімпіаді взяли участь 54 студенти з 19 вищих навчальних закладів України, зокрема, 32 студенти – за освітнім ступенем «бакалавр» і 22 студенти – за освітнім ступенем «магістр».
    Від Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту участь в олімпіаді брали такі студенти – майбутні товарознавці:
– за номінацією «Товарознавство продовольчих товарів та комерційна діяльність»– Камінська Наталя Іванівна – освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»;
– за номінацією «Товарознавство непродовольчих товарів та комерційна діяльність» – Кропивницький Андрій Васильович – освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр».
    За результатами олімпіади студенти були нагородженні грамотами за високий рівень теоретичної та практичної підготовки.
    Участь студентів в олімпіаді дає можливість випробувати теоретичні знання і практичні вміння серед студентства вищих навчальних закладів України, сприяє формуванню професійно-компетентного фахівця.
    Окрема вдячність викладачам фахових дисциплін за ґрунтовну підготовку студентів, які з гідністю представили наш навчальний заклад.

 

Розробка сайту:  uaBiznes.info