Екскурсія в ТОВ «Епіцентр» у м. Києві.

Викладачі та студенти Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту відвідали будівельно-господарський гіпермаркет ТОВ «Епіцентр К № 7» у м. Києві.

    16 квітня 2015 року науково-педагогічні працівники кафедри «Товарознавства, комерційної діяльності та митної справи», студенти-магістри спеціальності «Товарознавство та експертиза в митній справі»Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту відвідали будівельно-господарський гіпермаркет ТОВ  «Епіцентр К № 7» у          м. Києві.
    Метою відвідування центру було ознайомлення студентів із широким   асортиментом будматеріалів і товарів для дому ТОВ «Епіцентр К № 7».
    Варто відмітити, що це найбільший  будівельний гіпермаркет торговельної мережі «Епіцентр» (105 тис. кв м), який складається з таких відділів:-        товари для облаштування саду, городу, присадибної ділянки і все для відпочинку сім’ї;
-        побутова техніка;
-        інструменти та електротехніка;
-        все для декору;
-        вироби з металу і дерева;
-        сантехніка та супутні товари;
-        передпокої, кухні та комплектуючі;
-        різний будматеріал, в т.ч. сухі суміші, лаки, фарби, шпаклівки, штукатурки, цегла, гіпсокартон;
-        покриття підлоги;
-        керамічна плитка та ін. 
    Відвідування сучасних торговельних підприємств є досить корисним для викладачів та студентів, адже це дає можливість реалізувати сучасний підхід до навчання, пріоритети практичної підготовки, сприятиме набуттю вмінь і навичок для професійної самореалізації молодих фахівців.

Розробка сайту:  uaBiznes.info