Екскурсія в гемологічний центр.

Екскурсія науково-педагогічних працівників та студентів Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту в Державний гемологічний центр України у м. Києві.

    16 квітня 2015 року науково-педагогічним працівникам кафедри «Товарознавства, комерційної діяльності та митної справи», студентам-магістрам спеціальності «Товарознавство та експертиза в митній справі» Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту з метою ознайомлення з практичною складовою дисципліни «Експертиза дорогоцінних металів, коштовного каміння та культурних цінностей» була проведена екскурсія в Державному гемологічному центрі України у                    м. Києві.
    Студенти  ознайомилися зі способами облагородження та ідентифікаційними ознаками дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, видами декоративного каміння, методами проведення їх експертиз.
    Такі заходи сприяють формуванню професійно-компетентного фахівця, який буде слугувати становленню економічного розвитку держави. А для викладачів – хороша практика, яка є запорукою успіху в підготовці висококваліфікованих працівників.

Розробка сайту:  uaBiznes.info