Банкіри в гостях у ХКТЕІ

Банкіри в гостях у студентства ХКТЕІ

    «Кредит – це економічні відносини, які виникають між кредитором і позичальником з приводу одержання останніми позички в грошовій або товарній формі на умовах повернення в певний строк і, як правило, зі сплатою відсотків»

(банківська енциклопедія)


    30 квітня 2015 року студенти третього курсу коледжу, які навчаються за спеціальностями «Бухгалтерський облік» та «Маркетингова діяльність», отримали чудову можливість стати безпосередніми слухачами та учасниками обговорення теми
«Кредитування підприємств» із дисципліни «Фінанси підприємств». Цінну інформацію донесли до майбутніх фахівців запрошені - керівник «UniCredit Bank» відділення у м. Хмельницькому Островський Юрій Дмитрович та керівник підрозділу по роботі з клієнтами малого бізнесу Черниш Юлія Анатоліївна.
    З усіма нюансами складання кредитної угоди, видами кредитів та кредитним процесом студентам ХКК ХКТЕІ допомогли розібратися банківські працівники. 
   Студенти проявили зацікавленість, ставши активними учасниками обговорення. Як висновок, було зазначено, що, вступаючи в кредитні відносини, необхідно детально ознайомитися з усіма умовами кредитування та пам’ятати народну мудрість: «Кредит – це коли чуже береш на час, щоб потім своє віддати назавжди».

Розробка сайту:  uaBiznes.info