Актуальні питання реєстратора.

19 березня 2015 року викладачі (Бойчук Г.І. та Мельник О.А.) і студенти Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту – майбутні товарознавці та ресторатори – взяли участь у семінарі щодо змін в чинному законодавстві на тему «Актуальні питання застосування реєстратора розрахункових операцій (РРО) у господарській діяльності.

    19 березня 2015 року викладачі (Бойчук Г.І. та Мельник О.А.) і студенти Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту – майбутні товарознавці та ресторатори – взяли участь у семінарі щодо змін в чинному законодавстві на тему «Актуальні питання застосування реєстратора розрахункових операцій (РРО) у господарській діяльності. Реалії та перспективи», що відбувся в конференцзалі Хмельницької Торгово-промислової палати.

    Викладачі та студенти мали змогу ознайомитися із змінами в законодавстві у сфері застосування фіскального обладнання, отримати практичну інформацію щодо правильного вибору реєстратора розрахункових операцій та використання фінансових інструментів для зменшення фінансового навантаження під час його придбання.

    Відвідування таких заходів є досить корисним для викладачів та студентів, адже обговорення актуальних проблемних питань, що виникають у діяльності сучасних бізнес-структур, дає змогу поспілкуватися з самими підприємцями та спільно шукати шляхи їх вирішення в межах законодавчого поля.
Розробка сайту:  uaBiznes.info