ОЛІМПІАДА З МАРКЕТИНГУ

Участь студентки ІІ курсу факультету економіки та маркетингу освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» Костюк В.С. 14-15 травня 2015 р. у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг».

    Ректорат, науково-педагогічні працівники, студенти Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту вітають Костюк Вікторію Сергіївну, студентку ІІ курсу факультету економіки та маркетингу освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», з вагомими здобутками у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Маркетинг», що відбулася 14-15 травня 2015 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
    У  заході взяли  участь 34 студенти-бакалаври та 38 магістрів з 20 вищих навчальних закладів 11 областей України.
    Особливістю було те, що змагання передбачало  два етапи. Перший етап – комп’ютерне тестування, другий – письмове завдання, що включало теоретичні питання, творчі завдання та розрахункові задачі.
    За високий рівень теоретичних знань із маркетингу Костюк Вікторія отримала сертифікат учасника ІІ туру та нагороджена  Почесною грамотою.
     Учасниці олімпіади Костюк Вікторії бажаємо подальших успіхів
у навчанні, здійснення всіх професійних задумів та сподівань! Вітаємо  викладачів, які супроводжували Вікторію, ділилися секретами професійних знань, налаштовували на успіх – Фертюк С.В., к.е.н., проректора з науково-педагогічної роботи,  зв’язків з  виробництвом та маркетингу, і  Спарадовську О.Ю. викладача кафедри маркетингу та підприємництва.

 

Розробка сайту:  uaBiznes.info