Підписанням двосторонньої угоди

Розширюючи рамки міжнародного співробітництва та прямуючи у простір європейської освіти, наукова та студентська спільнота інституту укладає угоди про науково-освітню співпрацю з низкою Європейських ВНЗ.

РОЗШИРЮЮТЬСЯ МЕЖІ МІЖНАРОДНОГО НАУКОВОГО СПІВРОБІТНИЦТВА
(про участь делегації Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту у роботі IV Міжнародної наукової конференції «Східний вимір глобалізації: політичні, економічні і культурні виклики євразійської зони»)


           Розширюючи рамки міжнародного співробітництва та прямуючи у простір європейської освіти, наукова та студентська спільнота Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту укладає угоди про науково-освітню співпрацю з низкою Європейських ВНЗ.
         10 – 11 березня 2012 р. делегація ХКТЕІ у складі ректора інституту Ігора Михайловича Комарницького, першого проректора Людмили Миколаївни Коваль та заступника завідувача кафедри загальноекономічних дисциплін Мудрої-Рудик Ярослави Анатоліївни взяли участь у роботі IV
Міжнародної наукової конференції «Східний вимір глобалізації: політичні, економічні і культурні виклики євразійської зони».
           Високорівневий науковий форум проходив у м. Кельці (Польща) під патронатом посольств Білорусії, Молдови, Казахстану, Російської Федерації та України в Польщі. Організація конференції відбулася за підтримки Вищої школи економіки і туризму в Кельцях та Вищої торговельної Школи. 

       

            Основний масив доповідей, результатів наукових студій було представлено професорами різних вишів Польщі та України. Цільовим спрямуванням виступів було виявлення особливостей глобалізаційних процесів у контексті економічного, соціокультурного розвитку різних країн, окреслено позитивні та негативні сторони глобалізаційних процесів. Домінуючою ідеєю конференції був наголос на східному векторі інтеграції та економічній безпеці країн. В ході конференції учасники обмінювалися думками з приводу перспектив розширення рамок Європейського Союзу, місця та ролі вищих навчальних закладів у інноваційному розвитку національних економік, обговорювали нові технології навчання, практичної підготовки, вимог до фахової компетентності та специфіки життя сучасного студентства.

            Науково плідне та особистісно приємне спілкування учасників конференції завершилось урочистим підписанням двосторонньої угоди про співпрацю між Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом та Вищою торговельною школою в Кельцах. Реалізація вказаної угоди дозволить обєднати зусилля наукових шкіл, взаємні стажування викладацького складу та студентства.

             Зауважимо, що уже влітку 2012 року кілька десятків студентів Хмельницького кооперативного отримають можливість стажування у Гданській школі туризму та готельного менеджменту (Польща).

Розробка сайту:  uaBiznes.info