Комфорт плюс

Створення віртуального готелю – це не просто навчальний проект, а реальна можливість проявити свої професійні навички, відчути себе у ролі реальних працівників, виявити свої сильні та слабкі сторони...

     Готель «Комфорт плюс» – це віртуальна база практики, яка дає змогу набувати реальних навичок гостинного обслуговування клієнтів, пізнати усі тонкощі готельної справи.
     Створення віртуального готелю – це не просто навчальний проект, а реальна можливість проявити свої професійні навички, відчути себе у ролі реальних працівників, виявити свої сильні та слабкі сторони, сформувати прагнення до професійного самовдосконалення, застосувати і закріпити набутий практичний досвід. Адже окремі студенти, що працюють у «Комфорт плюс», мали унікальну можливість побувати на практиці у готельних закладах м. Гданська (Польща). Набутий практичний досвід вони вдало використовують у діяльності віртуального готелю, що забезпечує реальний зв'язок теорії з практикою, сприяє формуванню професійної компетентності у процесі навчальної діяльності.
     Організаційна структура готелю дає змогу впроваджувати практичну складову у навчальний процес не лише для студентів, які здобувають освіту за напрямом підготовки «Готельно-ресторанна справа», а й усіх інших спеціальностей (бухгалтерів, фінансистів, менеджерів, товарознавців, фахівців з обслуговування комп’ютерних систем та мереж, маркетологів, правознавців).

far2
far3
Розробка сайту:  uaBiznes.info