АНОНC

Запрошуємо на роботу на посади:

Дізнатись більше

 
- Розпочато набір на підготовчі курси до вступу для учнів 9-их класів та з підготовки до ЗНО для 11-их класів!
 
 - Оголошення! Зустріч випускників ювілейних років переноситься на наступний рік та відбудеться 22 травня 2021 р.


У царстві книгозбірень

На базі бібліотеки інституту була проведена науково-практична конференція на тему «Бібліотека вищого навчального закладу як джерело інформаційного забезпечення наукового та навчального процесів» за участю бібліотечних працівників області

got_bib     Збереження і активне використання знань, нагромаджених у процесі еволюції людства, покладено на інтелектуальні центри науки, якими є бібліотеки вищих навчальних закладів, що сприяють підвищенню інтелектуального і морального потенціалу суспільства, гуманізації усіх соціальних процесів, формуванню наукового світогляду та культурного рівня особистості студентів. Сьогодні бібліотека позиціонується як один із найважливіших підрозділів вищого навчального закладу, що є запорукою його іміджу на ринку освітніх послуг. Не є винятком і велична книгозбірня Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, працівники якої ініціювали проведення науково-практичної конференції на тему «Бібліотека вищого навчального закладу як джерело інформаційного забезпечення наукового та навчального процесів» за участю бібліотечних працівників Хмельницького національного університету, Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка, Хмельницького політехнічного коледжу, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Хмельницької бібліотеки ім. М. Островського, обласної бібліотеки для юнацтва, Хмельницького університету управління та права.
     Учасники конференції обговорили актуальні проблеми розвитку сучасних бібліотек, складові їх діяльності, якість задоволення інформаційних потреб користувачів, підбір ефективних методів і форм бібліотечного обслуговування, використання електронних ресурсів у довідково-бібліографічному обслуговуванні, культурно-просвітницьку роботу книгозбірень ВНЗ.
     У ході наукового обговорення актуальних питань розвитку бібліотек регіону учасники зібрання констатували, що основні зусилля потрібно спрямовувати на підвищення рівня культури обслуговування, створення веб-сайтів, активізацію просвітницької, краєзнавчої, наукової і виховної роботи бібліотек.
     Важливим чинником створення позитивного іміджу книгозбірні ХКТЕІ працівники бібліотечної галузі Хмельниччини вважають науково-дослідницьку роботу, що передбачає соціологічні, фондознавчі, документознавчі, історичні дослідження.
     Така увага кращих бібліотекарів нашої області до проблем і перспектив бібліотечної галузі є суттєвим підтвердженням значення бібліотек у навчальному, науковому, виховному процесах сучасного вишу, запорукою формування позитивного ореолу навколо книгозбірні як осередку знань, вмінь, постійного наукового і творчого пошуків, саморозвитку та самовдосконалення.

Розробка сайту:  uaBiznes.info