готельно-ресторанного бізнесу і права

Телефон: +38(0382)656582
Факс: +38(0382)795568
E-mail: fakultet-xktei@ukr.net
Кабінет №216

Адреса: 29013, Україна, м. Хмельницький, вулиця Кам’янецька, будинок 3
(зупинка «Пам’яті героїв Чорнобиля»)

 

Факультет підприємництва, готельно-ресторанного бізнесу і права готує фахівців у сфері підприємництва, права та готельно-ресторанного бізнесу за освітніми ступенями бакалавр і магістр. Підготовка фахівців здійснюється відповідно до державних стандартів вищої освіти України: освітньо-кваліфікаційних характеристик та засобів діагностики, освітніх програм, розроблених робочими групами відповідних кафедр та затверджених рішенням Вченої ради ХКТЕІ, а також сучасних західних стандартів вищої освіти.

До складу факультету входять 3 кафедри:

-       підприємництва, торгівлі і логістики;

-       готельно-ресторанного та туристичного бізнесу;

-       права.

 

Навчання на факультеті здійснюється за такими спеціальностями:

Освітній ступінь Бакалавр

241 Готельно-ресторана справа

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

081 Право

Освітній ступінь Магістр

241 Готельно-ресторанна справа

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

 Завдання факультету

Згідно з концепцією освітньої діяльності навчального закладу, що передбачає відродження та збереження традицій вищої освіти в Україні, а також орієнтацію на європейські та світові навчальні стандарти і цінності, основними завданнями факультету є:

- спрямування організації освітнього процесу на розвиток особистості майбутнього фахівця як професіонала;

- забезпечення відповідності підготовки випускників принципу професійної мобільності в умовах формування єдиного освітнього простору в Європі;

- підвищення рівня якості освіти з метою формування конкурентоспроможних фахівців на динамічному ринку праці.

Велику роль у реалізації зазначених завдань відіграє практична складова освітнього процесу. Студенти проходять виробничу та переддипломну практики. Окрім того, з метою максимального наближення практичних занять до реальних умов професійного середовища в процесі опанування теоретичного курсу викладачами фахових дисциплін застосовуються інноваційні підходи:

-  залучення провідних фахівців галузі до проведення майстер-класів, презентацій, тренінгів тощо;

- участь студентів в організації та проведенні науково-практичних круглих столів із залученням практичних працівників;

-  участь у всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях, олімпіадах з фахових дисциплін, виставках, тренінгах;

-   проведення тематичних навчальних екскурсій в межах України;

-  організація практичної підготовки студентів на кращих підприємствах торговельного, готельно-ресторанного, туристичного та виставкового бізнесу в Україні та за кордоном.

З метою підвищення рівня професійної майстерності студентів на факультеті створені спеціалізовані навчальні лабораторії та кабінети: кабінет тренінгових технологій, де організовано робоче місце, яке дає змогу наблизити навчальний процес до вимог ринку; на базі навчального закладу створено віртуальне підприємство «Шанс», у відділах якого працюють студенти над вирішенням практичних ситуацій у рамках вивчення дисциплін з менеджменту та налагодження співпраці зі студентами інших навчальних закладів України та інших країн; «Лабораторія хімічних досліджень непродовольчих товарів», «Лабораторія хімічних досліджень продовольчих товарів», «Лабораторія технологічного устаткування»; «Міні-готель «Комфорт+»», «Лабораторія організації ресторанного господарства», «Лабораторія кулінарного мистецтва», «Лабораторія тренінгових технологій та АРМ», а також кабінети інженерної графіки, проектування та дизайну готельно-ресторанного бізнесу з мультимедійним забезпеченням.

Усі навчальні кабінети забезпечені сучасним обладнанням, устаткуванням, технічними засобами, які необхідні для виконання навчальних планів і програм. Кожний кабінет містить повний комплекс методичного забезпечення дисциплін: нормативні документи, наочне приладдя, посібники, завдання для виконання практичних і лабораторних робіт, бланки документів та інше.

У навчальному процесі використовуються мультимедійні проектори, інтерактивні сенсорні дошки, відеотехніка тощо.

Кафедри факультету управління та права співпрацюють з такими підприємствами та організаціями: Турагентство «Ніка-тур Вояж»; НВК «Меркурій»; ГРК «Лелека»; Гіпермаркет ТОВ «Епіцентр К»; Ресторан «Веселка»; ГРК «Південна брама»; ОРК «СВ»; Львівська майстерня шоколаду; Ресторан «Ресторація Шпігеля»; ГРК «Колізей»; ГРК «Собкофф»; ГРК «Клеопатра», м. Кам’янець-Подільський; Ресторан «Розмарин»; Кафе «Чілі-піца»; Кафе «Фамілія»; Кафе «Папараці»; Кафе «Наомі»; ГРК «Янісоль»; ГРК «Шотландія»; ГРК «Парк-готель»; Супермаркет «Таврія В»; Головне управління Держпродспоживслужби, м.Хмельницький; Незалежний центр лабораторних досліджень (НЦЛД) «Еталон», м.Хмельницький; Торгово-промислова палата, м. Хмельницький; Хмельницька митниця ДФС; Державна інспекція у справах захисту прав споживачів по Хмельницькій області; Митно-брокерські контори м. Хмельницького; ПрАТ «Бакалія», м. Хмельницький; Магазин ювелірних виробів «Золотий вік», Хмельницьким міжрайонним судом, Апеляційним судом, Прокуратурою Хмельницької області та ін.

       Практика довела ефективність навчального процесу на факультеті: наші випускники мають високу професійну репутацію на вітчизняних і закордонних ринках праці. Це підтверджують високооплачувані посади в престижних іноземних та вітчизняних фірмах: готельно-ресторанних комплексах, торговельних мережах, митниці, брокерських конторах, науково-дослідних установах тощо.

Отримані знання дали змогу тисячам випускників побудувати успішну кар’єру та стати справжніми професіоналами своєї галузі!

 

 

 

Розробка сайту:  uaBiznes.info